/ -FOTO: X
29/12/2023 u 18:37 h

Navijači Al Hilala čestitali Mitroviću osvajanje "Zlatne lopte"

Reprezentativac Srbije u 11. minutu nadokande vremena postigao pogodak

Na utakmici šampionata Saudijske Arabije između Al Feihe i Al Hilala, navijači gostujućeg tima čestitali su srpskom reprezentativcu Aleksandru Mitroviću osvajanje Zlatne lopte.  Na njemu se vidi Mitrović uz natpis „Najbolji igrač u Srbiji u 2023, uz srpsku trobojku u pozadini.

Al Hilal je u gostima ekipi Vuka Rašovića slavio sa 2:0, a strijelac prvog gola je bio Ali Al Bulajhi u 86. minutu. Konačan rezultat je u 11. minutu nadoknade vremena postigao upravo Aleksandar Mitrović, čime se na najljepši način odužio navijačima. Bio to njegov sedamanesti gol u sezoni, pa sada za prvim strijelcem prvenstva Kristijanom Ronaldom zaostaje za dva gola.

Al Hilal je, dakle, i nakon 19. kola neporažen. Imaju 17 pobjeda i dva remija i velikih deset bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Al Nasr.

29. april 2024 01:05