Poraz Partizana / -FOTO: FK PARTIZAN
14/04/2024 u 21:47 h
Dan PortalDan Portal

Partizan u nadoknadi stigao minus, pa onda izgubio

Fudbaleri Čukaričkog pobijedili su Partizan sa 3:2 u fantastičnom derbiju 30.kola regularnog dijela sezone u Superligi Srbije

Domaći tim je do 90. minuta imao laganih 2:0, Partizan se po ko zna koji put vratio na volšeban način i izjednačio, krenuo je i po trijumf, ali je i on primio gol u nadoknadi i na kraju izgubio. Briljirao je Đorđe Ivanović sa golom i dvije asistencije i on je bio ubjedljivo najbolji pojedinac ovog susreta.

Partizan će na megdan Crvenoj zvezdi, u prvom kolu plej-ofa, otići sa sedam bodova manje i djeluje da su crveno-beli večeras napravili ogroman korak ka odbrani titule, bez obzira na ishod derbija.

Čukarički u plej-of ide sa pete pozicije i 48 bodova na svom kontu, pa ga čeka velika borba za Evropu.

Strijelci za Čukarički bili su Melo u 28, Ivanović u 51. i Nikčević u 90+4, dok su strijelci za Partizan bili Severina u 90. i Baždar u 90.+2. minutu.

28. april 2024 19:25