Ubjedljiv trijumf Crvene zvezde / -FOTO: CRVENA ZVEZDA
16/05/2024 u 21:40 h

Poker Zvezde u Kruševcu

Vladan Milojević dao šansu mladim i najatalentovanijim fudbalerima

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Napredak rezultatom 4:0 u meču šestog kola plej-ofa Superlige Srbije.

Zvezda je rutinski došla do četvrte vezane ligaške pobjede u utakmici koja nije imala nikakav takmičarski značaj, što je obojici trenera dalo priliku da značajno podmlade sastave.Takav pristup više se isplatio Zvezdi, koja je predvođena nekima od svojih najmlađih i najtalentovanijih fudbalera već u prvom poluvremenu riješila pitanje pobjednika.

Golove za Zvezdu postiggli su Nikola Knežević u osmom, Uroš Sremčević u 42. i 68, te Aleksandar Katai u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

- Ja sam zadovoljan, rekao sam mladim igračima da ne mogu ništa da im da, več da moraju da zasluže minute. Treba da nastave da rade naporno, da slušaju trenere i da budu strpljivi - rekao je trener Crvene zvezde Vladan Milojević.

U drugom susretu šestog kola plej-ofa Radnički i Vojvodina remizirali su bez golova (0:0) u Kragujevcu.

25. jul 2024 01:42