Živković pogodio za Rudar / -FOTO: FK RUDAR/INSTAGRAM
24/02/2024 u 15:55 h

Senzacija u Pljevljima - Rudar deklasirao Budućnost

Pljevljaci slavili sa 3:0 protiv aktuelnog prvaka, Mornar trijumfovao u Donjoj Gorici

Veliko iznenađenje priredili su fudbaleri Rudara. Fenjeraš na tabeli i ekipa za koju se nije znalo da li će uopšte početi drugi dio prvenstva, savladao je aktuelnog šampiona i lidera na tabeli Budućnost sa 3:0. Bogdanović je u 11. minutu doveo Pljevljake u vođstvo, a početkom drugig dijela Živković je postigao drugi gol za svoju ekipu. Tačku na ubjedljiv trijumf Pljevljaka stavio je Golubović, tri minuta prije kraja.
image

Sa meča između OFK Mladosti i Mornara

Mornar je na gostovanju u Podgorici pobijedio OFK Mladost Lob.bet sa 2:1 i na taj način sačuvao treće mjesto. Domaćin je poveo u 47. minutu golom Jovanovića, a onda sh Vukotić i Đurišić pogodili za preokret i trijumf Barana.

Rudar - Budućnost 3:0 (Bogdanović 11, Živković 49, S. Golubović 87)

OFK Mladost Lob.bet - Mornar 1:2 (Jovanović 47 - Vukotić 63, Đurišić 78)

27. jul 2024 04:24