Novi poraz Partizana / -FOTO: FK PARTIZAN
28/04/2024 u 21:45 h

TSC ponovo fatalan za Partizan

Klub iz Bačke Topole prišao crno-belima na minus četiri

Partizan niјe uspio da iskoristi kiks Crvene zvezde koja je remizirala sa Vojvodinom u Novom Sadu, naprotiv, novim porazom od TSC-a u Humskoj (1:2) doveo je u sebe u situaciju da do kraja plej-ofa grčevito brani drugu poziciju, koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Tim iz Bačke Topole je crno-belima prišao na minus četiri, a podsjetimo u novembru je slavio sa čak 4:0.

Trijumf TSC-a potpisali su Aleksandar Ćirković u 29. i Saša Jovanović u 76. minutu. Gol za Partizan postigao je Bibars Natho u 35. minutu iz slobodnog udarca.

Do kraja sezone ostalo je još pet kola. Crvena zvezda ima 11 bodova više od Partizana, a 15 od TSC-a.

Rezultati 32. kola (plej-of): Vojvodina – Crvena zvezda 0:0 Napredak – Radnički 1:4 (0:3) (Marinković 73 – Zorić 12, Ristić 28. penal, 90+4, Sahli 45+1), Partizan – TSC 1:2 (1:1) (Natho 35 – Ćirković 29, Jovanović 76).

09. maj 2024 20:42