/ EPA-EFE-FOTO: EPA/SERGIO PEREZ
18/02/2024 u 16:09 h

Valjekano zaustavio Real Madrid

Meč završen neriješeno 1:1, gol za domaćina dao De Tomas, strijelac za kraljevski klub Hoselo

Fudbaleri Rajo Valjekana i Real Madrida odigrali su neriješeno 1:1, u meču 25. kola La Lige. „Kraljevski klub“ je tako na ovog gostovanju ostao bez dva planirana boda, ali i dalje ima solidnu prednost u odnosu na drugoplasitranu Đironu (šest bodova viška).

Real je poveo na samom startu, u trećem minutu golom Hosela, a izjednačenje je stiglo u 27. minutu. Kamavinga je igrao rukom u šesnaestercu, pa je posle intervencije VAR-a dosuđen penal za domaće. Raul de Tomas je poslao loptu pod prečku za 1:1.

U nastavku meča nije bilo previše dobrih prilika, a zanimljivo je da Real meč završio sa desetorim, jer je u nadoknadi vremena zbog drugog žutog kartona isključen Karvahal.

15. maj 2024 15:12