Maxteo DRS / -FOTO: MERIDIANBET BIZNIS LIGA
13/02/2024 u 10:37 h

Vojska CG srušila i Sincommerc

U derbiju kola, jedinih neporaženih ekipa u prvih pet kola, Vojska Crne Gore je savladala Sincommerc, nakon preokreta, rezultatom 6:3

U balonima "Vuk" i "Arena" odigrani su mečevi šestog kola Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

U derbiju kola, jedinih neporaženih ekipa u prvih pet kola, Vojska Crne Gore je savladala Sincommerc, nakon preokreta, rezultatom 6:3. Tvrda i oprezna igra sa obje strane obilježila je prvo poluvrijeme, u čijem je samom finišu pogodio Miličković za vođstvo ekipe Sincommerca sa 1:0. Međutim, nastavak je u potpunosti pripao Vojsci Crne Gore, koja je sa tri gola Nikolića i dva Babovića stekla nedostižnu prednost i tako ostala jedina neporažena ekipa u takmičenju. U ostalim mečevima grupe A ekipa Maxteo DRS je bez većih problema slavila protiv Meridianbeta (4:2), DMD Delta je savladala Neregeliju golom Vučetića u posljednjim trenucima meča rezultatom 2:1, dok je UCG Građevinski fakultet slavio protiv Alter Modusa rezultatom 3:2.

Tabela grupe A: 1. Vojska Crne Gore 18 bodova, 2. Sincommerce 12, 3. Maxteo DRS 9, 4. DMD Delta 6, 5. Cedis 6, 6. UCG Građevinski fakultet 6, 7. Medridianbet 6, 8. Neregelia 3, 9. Alter Modus 0 bodova.

U grupi B, Pošta Crne Gore je, predvođena trostrukim strijelcem Krsmanovićem nanijela drugi poraz dobroj ekipi RTCG (3:2), Montecargo je bio ubjedljiv protiv NLB Banke 7:1, uz po tri pogotka Brnovića i Lukića, dok je prvu pobjedu u ligi ostvarila ekipa Čistoće PG, koja je savladala Mtel rezultatom 2:0.

Tabela grupe B: 1. Montecargo 15 bodova, 2. RTCG 12, 3. Pošta Crne Gore 10, 4. Erste banka 9, 5. Mtel 7, 6. NLB banka 5, 7. Vodovod i kanalizacija PG 5, 8. Čistoća PG 5, 9. Expo commerce 3, 10. Sportski novinari CG 3 boda.

Grupa A

Maxteo DRS – Meridianbet 4:2 (2:2)

Balon sala: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Raičević u 6, Janketić u 17, Mešter u 28, Tomić u 39. minutu za Maxteo DRS, Radusinović u 2, Radošić u 18. minutu za Meridianbet.

image

Sa meča Maxteo DRS - Meridianbet

MAXTEO DRS: Uković, Đoković, Božović, Tomić, Mešter, Raičević, Janketić.

MERIDIANBET: Hodžić, Plamenac, Mehović, Radošić, J. Radusinović, D. Radusinović, Bakrač.

Vojska Crne Gore – Sincommerce 6:3 (0:1)

Balon sala: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Babović u 26. i 29, Nikolić u 28, 35. i 36, Đedović u 39. minutu za Vojsku CG, Miličković u 20, Bojić u 38, N. Ivanović u 40. minutu za Sincommerce.

VOJSKA CG:Drobnjak, Aleksijević, Dačević, Đedović, Matanović, Mitrović, Nikolić, Babović.

SINCOMMERCE: Stanović, Bojić, Miličković, Tomašević, N. Ivanović, Radulović, Čađenović, Giljača, M. Ivanović.

Neregelia – DMD Delta 1:2 (0:1)

Balon sala: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Radunović u 37. minutu za Neregeliju, Tomović u 7, Vučetić u 40. minutu za DMD Deltu.

NEREGELIA: Pavićević, Božović, Knežević, Kartal, Pejović, Lekić, Žugić, Radunović.

DMD DELTA: Raičević, Turanjanin, Laković, Mijatović, Vučetić, Tomović, Aćimić, Radulović.

UCG Građevinski fakultet – Alter Modus 3:2 (2:1)

Balon sala: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Ognjenović u 2. i 35, Rogač u 14. minutu za UCG Građevinski fakultet, Rašović u 10, Batrićević u 25. minutu za Alter Modus.

UCG GRAĐEVINSKI FAKULTET: Ćalić, Đurović, Furtula, Rogač, Muhadinović, Radulović, Bujišić, Ulija, Ognjenović.

ALTER MODUS: Đuričković, Bošković, Darmanović, Batrićević, Lukačević, Jovanović, Krsmanović, Tomović. Rašović.

Grupa B

Pošta CG – RTCG 3:2 (2:0)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Krsmanović u 3, 15. i 36. minutu za Poštu Crne Gore, Janjević u 27, Krsmanović (autogol) u 33. minutu za RTCG.

POŠTA CG: Vukadinović, Krsmanović, Vukčević, Jovićević, Zogović, Vuletić, Marković, Džankić.

RTCG: Gačević, Paljević, Burzanović, Janjević, Milić, Mujović, Čađenović.

NLB banka – Montecargo  1:7 (1:1)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Kažić u 9. minutu za NLB banka, Brnović u 17, 22. i 27, Lukić u 31, 39. i 40, Rešetar u 33. minutu za Montecargo.

NLB BANKA: Dragaš, Tuzović, Kažić, Sakovski, Abazović, Dulović, Pešić, Vuksanović, Vujošević, Milikić, Đurović.

MONTECARGO: Brković, Matanović, Lukić, Brnović, Kaluđerović, Rešetar, Maraš.

Mtel – Čistoća PG 0:2 (0:0)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: R. Radulović u 25, M. Radulović u 26. minutu za Čistoću PG.

MTEL: Nikolić, N.Radulović, Radević, Radović, Gojačanin, M. Radević, Anđić, Pijuk, Đoković, Matković.

ČIŠTOĆA PG: Beriša, R. Đukanović, Kavarić, N. Đukanović, R. Radulović, M. Radulović, Mrkić, Rašović, Pajović, Mujak, Markišić.

29. april 2024 19:28