Karatisti Crne Gore na pobjedničkom postolju / -FOTO: KSCG
23/03/2024 u 22:02 h

Crnogorskim karatistima četiri medalje u Čačku

Karate reprezentacija Crne Gore nastup na 53. internacionalnom turniru Zlatni pojas Čačka završila je sa četiri medalje – dvije zlatne i po jednom srebrnom i bronzanom.

Zlatne medalje osvojili su Ognjen Bjelajac u kategoriji do 60 kilograma i ženski kata tim u sastavu Mila Mraković, Maša Đukanović i Džena Canović.

Srebrni je bio Matija Bojić (do 60), dok je bronzanu medalju osvojio muški kata tim za koji su nastupali Lazar Sekulić, Aleksa Janjić i Benjamin Aljošević.

Nadomak pobjedničkog postolja bili su i Lazar Jovović (do 75) i Mila Mraković u katama pojedinačno, ali su izgubili mečeve za medalju i nastup završili kao petoplasirani.

28. april 2024 09:58