Istraga stala kada su došli do ministra * Osuđena za kupovinu glasova na listi DPS-a * Bojaniću 10.000 od Demokrata, 5.000 od SNP-a * „Toščelik“ nezakonito otpustio radnike * Istraga stala kada su došli do ministra * Superfinale je moj san * Uvježbaćemo sve do savršenstva
  Izdanje: 04-05-2018

Predrag Šćepanović, sveštenik Mitropolicije:
Dok su ljudi poštovali Božje zapovijesti bilo je malo ili nimalo razvoda brakova.

Pričaju Mujo i Haso, pa kaže Mujo Hasi:
– Haso, da znaš kako su mene jurile žene kad sam bio mlađi?
Mujo na čaršiji naleti na Fatinog dermatologa, pa ga ovaj prepozna i upita:
– Je l` šta pomogla ona prirodna voćna maska koju sam prepis`o Fati?
Mujo slegnu ramenima:
– Jest`, vala, sve dok je nije skinula..

Sport - datum: 2018-05-03 VATERPOLISTI JADRAN CARINE SLAVILI U BUDVI U DRUGOM MEČU FINALA PLEJ-OFA PRVENSTVA CRNE GORE
Šampanjac na hlađenju Budva – Jadran Carine 7:14 (1:4, 3:4, 2:2, 1:4)
Plivalište: „Dragan Trifunović” u Budvi. Gledalaca: oko 200. Sudije: Mišković (Kotor) i Đurašković (Podgorica). Igrač više: Budva 3 (1), Jadran Carine 8 (5). Peterci: Budva 3 (2).
BUDVA: Kralj (sedam odbrana), Ivanović, S. Ćetković 1, Vuksanović 2 (2), Dragović, Adžić 1, Maksimović, Vujašević 2, Popović, P. Ćetković 1, Franeta, Krivokapić (jedna odbrana), Korać.
JADRAN CARINE: Kandić (12 odbrana i peterac), M. Gardašević, Popadić, Kriještorac, Banićević, Merkulov 3, Baničević 1, Gardašević 4, Radović 1, Spaić 1, Drašković 1, Petković 3, Tešanović (jedna odbrana), Mijušković.
Na Škveru je šampanjac stavljen na hlađenje. Vaterpolisti Jadran Carine su pobjedom na gostovanju Budvi u drugom meču finala plej-ofa, došli na korak do šeste uzastopne titule prvaka Crne Gore.
– Mnogo bolje smo otvorili utakmicu nego prvu u Igalu, kontrolisali igru i od početka držali sve konce u svojim rukama. U drugoj četvrtini je došlo do malog pada, što su domaćini iskoristili da priđu na dva gola zaostatka. Kasnije smo pojačali i mirno priveli meč kraju. Moramo zadržati ozbiljnost i u subotu zaključiti seriju – rekao je šef stručnog štaba Jadrana, Vladimir Gojković.
Furziozno su Novljani otvorili revanš. Filip Gardašević, Danil Merkulov, Dragan Drašković i Marko Petković su odmah namjestili ruku, dok je Slaven Kandić branio praktično sve, kontre, kasnije i peterac, što je dovelo do toga da se već na startu druge četvrtine nazire brejk aktuelnih šampiona – 1:4. Pokušao je šef stručnog štaba domaćih izmjenom na golu da razdrma ekipu. Umjesto Aleksandra Kralja među stative je stao Krivokapić. Nije se ni mladi čuvar mreže proslavio. Bogdan Vujašević i Srđan Vuksanović iz peteraca uspijevali dva puta da smanje zaostatak na dva gola (3:5 i 4:6), ali su gosti sa četiri vezana pogotka razriješili sve dileme – 4:10. Poslednju četvrtinu Jadran je takođe otvorio serijom 4:0 i došao do najvećih plus osam – 14:6.