Branova kćerka duguje dva miliona, država ćuti * Vjerujem da će sporazum biti ispoštovan * Službenike poslali kući jer nemaju papira * Džabe i u VIP loži * Branova kćerka duguje dva miliona, država ćuti * Princ naredio ubistvo Kašogija? * Živorog
  Izdanje: 18-11-2018

Amfilohije, mitropolit crnogorsko-primorski:
– Došlo vrijeme da današnji Crnogorci stavljaju svoje brkove, svoj muški ponos, tamo gdje im mjesto nije.

Otišla plavuša u poštu i pitala zašto neće kompjuter da joj se konektuje na net. Službenik:
– A koji ti je password?
– 6 zvjezdica - reče plavuša.

Mujo zaglavio u zatvoru, pa ga Fata posjeti nakon nedjelju dana da mu donese neke stvari i uvjeri se da je dobro:
– Mujo, bolan, jel’ t’ dobro ovdje? Imaš li sve?
Mujo klimne:
– Fato, men’ t’ je tu pravo dobro, k’o da sam kući!
Fata ga sumnjičavo pogleda:
– Kako to misliš k’o da s’ kući?!
Mujo slegne ramenima:
– `Rana bljutava, odjeća neispeglana, seksa nema, a ni izlazit’ ne smijem!!

Sport - datum: 2018-11-17 PORAZ OMLADINSKE REPREZENTACIJE CRNE GORE U DRUGOM KOLU KVALIFIKACIONOG TURNIRA ZA EP
Stadion ,,Pafijakos” u Pafosu. Sudija: Katalin Gaman (Rumunija). Strijelci: Grubač iz jedanaesterca u 57. za Crnu Goru, a Lusinš u 10. i Zelenkovs u 81. minutu za Letoniju. Žuti kartoni: Pešukić, Perišić, I. Vukčević (Crna Gora), Jaunarajs-Janvaris, Lusins, Lotčikovs, Varslavans (Letonija): Crveni kartoni: Titovs u 56. i Birka u 83. minutu (Letonija).
CRNA GORA: Popović, Roganović, Brnović, Babić, Pešukić (od 55. Rakonjac), Krstović, Grubač (od 85. P. Vukčević), Stanišić, Rašo, Perišić, Latković (od 70. I. Vukčević).
LETONIJA: Soloha, Jaunarajs-Janvaris, Tobers, R Veips, Titovs, Birka, Toniševs, Zelenkovs (od 90.+2 Samoilovs), Korotkovs, Makreckis, Lusinš (od 46. Varslavans).
Porazom od Letonije u drugom kolu kvalifikacinog turnira grupe 11 u Pafosu, omladinska reprezentacija Crne Gore izgubila je gotovo sve šanse za plasman u elitnu rundu. Izabranici Milorada Pekovića su poslednjih sedam minuta imali i dva igrača više, ali nisu uspjeli da stignu makar do boda.
- Uprkos tome što smo rano primili gol, prvo poluvrijeme smo odigrali veoma dobro. U nastavku smo izjednačili, krenuli u ofanzivu i stvarali šanse, probali da iskoristimo igrača više... Ali, primili smo gol nakon jedne kontre, što nas je poremetilo. Momci su ispoštovali praktično sve što smo se dogovorili, pokazali su veliku želju, ali nijesmo imali sreće da damo drugi gol na vrijeme. Ne mogu da im zamjerim ništa kada je riječ o zalaganju i želji da se dođe do pobjede. Još nije gotovo, imamo još taj meč protiv Rusije - kazao je selektor Milorad Peković za sajt FSCG.
Posljednji meč u omladinci Crne Gore igraju 19. novembra protiv Rusije, koja je juče savladala Kipar sa 2:0. Taj meč počinje u 10 časova, a „crvenima” je neophodna pobjeda sa tri gola razlike.