09/12/2023 u 20:42 h
D.K.D.K.

Aston Vila uzela mjeru i Arsenalu

Mekgin presudio "tobdžijama"

Aston Vila ne staje, Aston Vila je nakon Mančester sitija srušila i Arsenal (1:0) i upisala 15. pobjedu ove sezone na "Vila parku".

Trijumf "vilenjacima" je donio Džoš Mekgin u sedmom minutu nakon asistencije Bejlija. Tako se se Aston Vila učvrstila na trećoj poziciji sa 35 bodova, samo dva manje od Liverpula koji je ostao na vrhu, dok je Arsenal pao na drugu poziciju.

Imao je Arsenal nekoliko prilika da izbejgne drugi ovosezonski poraz, ali Odergard i Saka nisu bili precizni. Zapravo, Emilijano Martines je bio nesavladiv. U 90. minutu Kai Haverc je zatresao mrežu Aston Vile, ali je igrao rukom i nakon intervencije VAR-a je gol poništen, pa su se u derbiju 16. runde Premijer lige radovali izabranici Unaia Emerija.

28. april 2024 03:45