Sa meča u Kelnu / -FOTO: WWW.BUNDESLIGA.COM
10/12/2023 u 19:51 h
Dan PortalDan Portal

Bez golova u duelu Kelna I Majnca

„Jarčevi“ posle ovakvog epiloga imaju 10 bodova na 16. mjestu, a Majnc i Darmštat sa po devet bodova dijele poslednju poziciju

Utakmicom između Kelna i Majnca kompletirano je 14. kolo njemačke Bundeslige. Bio je to „derbi začelja“, duel ekipa iz zone ispadanja, pa je i rezultat nekako bio u skladu sa njihovim pozicijama na tabeli - 0:0.

Istina, moglo je da bude golova na obje strane. Majnc je bio konkretniji u prvom poluvremenu, Burkartu u nastavku nije priznat gol zbog ofsajda, a Keln je najbliži golu bio u 81. minutu kada je Jan Tilman odlično šutirao, ali je stativa spasila goste u toj situaciji.

Keln posle ovakvog epiloga ima 10 bodova na 16. mjestu, a Majnc i Darmštat sa po devet bodova dijele poslednju poziciju.

02. maj 2024 01:59