Bojan Matić  / -FOTO: FSCG
13/03/2024 u 19:54 h

Bojan Matić u nadoknadi vremena spasio Dečić poraza

Duel između Plavljana i Tuzana završen neriješeno 1:1

U poslednjem meču 25. kola “Meridianbet” 1. CFL, Jezero i Dečić igrali su u Beranama neriješeno 1:1. Za Tuzane je ovaj rezultat nezadovoljavajući, jer su nakon ovog meča prepustili lidersku poziciju Budućnosti.

Igrao se 82. minut kada je Jezero povelo. Osmanović je sa desne strane centrirao, lopta je pogodila stativu, međutim, ispred gol-linije nisu se sporazumjeli Ujkaj i golman Nikić, koji je u želji da interveniše, zatresao sopstvenu mrežu. Izjednačenje je stiglo u trećem minutu nadoknade vremena. Sa desne strane je centrirao Drešaj, a Bojan Matić loptu glavom poslao u mrežu za konačnih 1:1.

Tabela: Budućnost 47, Dečić 46, Sutjeska Meridianbet 39, Mornar 39, Jezero 36, Petrovac 31, Arsenal 28, Jedinstvo Franca 23, OFK Mladost Lob.bet 20, Rudar 20.

Jezero - Dečić AdmiralBet 1:1 (Nikić 82ag – Matić 90+3)

Jedinstvo Franca - Budućnost 1:2 (Korać 31p – Almeida 72, Mujan 84)

Sutjeska Meridianbet – OFK Mladost Lob.Bet 2:1 (Šaletić 30, Grivić 74 – Maraš 18)

Arsenal - Petrovac 1:1 (Manojlović 44p - Đuričković 12)

Rudar - Mornar 0:0

27. april 2024 09:46