Fudbaleri Junajteda / - FOTO: TWITTER/UNITED
13/08/2022 u 20:25 h
DAN portalDAN portal

Bruka Junajteda: Ronaldo i drugovi primili četiri gola za poluvrijeme od Brentforda!

Još jedna užasna utakmica za fudbalere Mančester junajteda

Nakon što su izabranici Erika ten Haga izgubili na startu Premijer lige od Brajtona kod kuće 2:1, dana su poniženi na gostovanju Brentfordu čak 4:0.

Ne pamti se kad je ovakav debakl Junajted doživio za jedno poluvrijeme, a nije ima pomogao ni Kristijano Ronaldo.

Domaći tim poveo je u 10.minutu kada je pogodio Džoš Dasilva nakon katastrofalne greške golmana Davida De Hee.

Brentford je uvećao na 2:0 pogotkom Matijasa Jensena u 18. minutu, a na velikih 3:0 povisio je Ben Mi 12 minuta kasnije.

Do velikih 4:0 domaći sastav stigao je pogotkom Brajana Mbeuma u 35. minutu.

Ovo je Brentfordu bio prvi trijumf nakon remija u prvom kolu, a Junajted je nastavio da tone i pitanje je na koji način se njihovo posrnuće može zaustaviti.

27. april 2024 02:45