Miodrag Džudović / - FOTO: MERIDIANBET 1. CFL
28/08/2022 u 21:51 h

Budućnost u seriji pobjeda, poker "Plavih" u Tivtu

Fudbaleri Budućnosti savladali su Arsenal u Tivtu sa 4:0 u poslednjem meču 6. kola Meridianbet lige

Bio je ovo treći uzastopni trijumf "Plavih" nakon što su u proplom kolu savladali Sutjesku, a prije toga i Rudar u Pljevljima.

Tim Miodraga Džudovića do vođstva je došao golom Stefana Miloševića u 19. minutu.

Gosti iz Podgorice duplirali su prednost u 61. minutu, a ponovo je strijelac bio raspoloženi Milošević.

Na 3:0 povisio je Zoran Petrović u 76. minutu, a konačnih 4:0 postavio je Vasilije Adžić u 88.

Do prve pobjede je stiglo Jedinstvo koje je u Bijelom Polju savladalo Iskru sa 2:1.

Vodili su domaćini od 38. minuta golom Alije Krnića, a na 2:0 povisio je Luka Đorđević u 83.

Poraz gostiju ublažio je Vladimir Boljević u 85. minutu.

Tabela: Dečić 13, Jezero 13, Petrovac 12, Budućnost 10, Sutjeska 10, Arsenal 9, Jedinstvo 5, Rudar 5, Mornar 4, Iskra 2.

26. april 2024 11:25