Remi na Stemfordu / EPA-EFE-FOTO: EPA/NEIL HALL
04/04/2024 u 23:35 h

Čelsi sa dva gola u dubokoj nadoknadi srušio Junajted

Sjajan meč na “Stemford bridžu” odigrali su Čelsi i Mančester junajted, a na kraju je domaćin u ludoj završnici nakon preokreta stigao do pobjede – 4:3

Čelsi poveo u četvrtom minutu golom Galagera, a Palmer je udarcem sa bijele tačke u 19.minutu duplirao prednost “plavaca”. Ali, vrlo brzo su se stvari po domaćina zakomplikovale, jer su “crveni đavoli” do odlaska na odmor uspjeli da stignu do izjednačenja. Garnaćo je u 34. smanjio, a pet minuta kasnije Bruno Fernandes je izjednačio.

Totalni preokret zbio se u 67.minutu, kada je Garnaćo svojim drugim pogotkom na meču donio preokret – 2:3. Čelsi je do izjednačenja stigao u 100.minutu - posle faula Daloa, a Palmer je lako realizovao drugi penal za domaće. A onda, samo minut kasnije Palmer je još jednom pogodio, postigao svoj treći gol na meču i donio veliko slavlje “plavcima”.

26. april 2024 23:39