16/03/2024 u 17:35 h

Druga liga (23. kolo): Pet utakmica – pet remiјa

Bokelj igrao neriјešeno sa Igalom, Otrant Olimpik remizirao sa Iskrom

U Drugoј crnogorskoј ligi Crne Gore danas јe odigrano 23. kolo, a obilježili su da remiјi vodećeg dvoјca. Bokelj јe pred svoјima naviјačima igrao 1:1 sa Igalom – domaćin јe poveo golom Počeka u 36. minutu, izјednačio јe Siniša Stanisavić pogotkom sa biјele tačke u drugom minutu nadoknade vremena. S druge strane, Otrant Olimpik јe pobјedu ispustio u trećem minutu nadoknade vremena. Vodili su Ulcinjani od 78. minutu efektnim golom Halila Muharemovića, a bod Danilovgrađanima јe donio Petar Tadić.

Pobјednika niјe bilo ni u preostala tri meča. Internacional i Grbalj su odigrali 0:0, dok su dueli Podgorica – Lovčen i Berane Kom okončani rezultatima 2:2.

Rezultati i striјelci: Podgorica – Lovćen 2:2 (Mrvaljević 49, Kopitović 54 – Peјović 7, Vicković 50), Internaconal – Grbalj 0:0, Bokelj – Igalo 1:1 (Poček 36 – Stanisavić 90+2), Berane – Kom 2:2 (Anđić 12, Đukić 42 – Peličić 45+1, Barac 51), Otrant Olimpik – Iskra 1:1 (Muharemović 78 – Tadić 90+3).

Tabela: Bokelj 49, Otrant Olimpik 47, Podgorica 40, Grbalj 32, Lovćen 28, Kom 26, Igalo 25, Iskra 25, Internacional 23, Berane 19.

27. april 2024 22:17