Neriješeno u Salernu / EPA-EFE-FOTO: EPA/MASSIMO PICA
22/12/2023 u 22:55 h

Jović spriječio poraz Milana, Fiorentina slavila u Monci

Rosoneri do boda stigli u 90. minutu

Fudbaleri Salernitane i Milana igrali su večeras u Salernu 2:2, u meču 17. kola Serije A. „Rosoneri“ su u poslednjim trenucima meča izbjegli poraz i to golom koji je postigao srpski reprezentativac Luka Jović.

Igrao se 17. minut kada se Fikajo Tomori najbolje snašao u kaznenom prostoru domaćina i glavom savladao Kostila. Ipak, u smiraj prvog dijela meča domaćin je izjednačio - Federiko Facio je posle centaršuta Kandreve izjednačio. Do preokreta je došlo u 63. minutu. Antonio Kandreva je iskoristio loše postavljanje Manjana i pogodio za 2:1. A onda je Luka Jović, u 90. minutu, iskoristio dodavanje Žirua i spasio Milan poraza.

Pored ovog, večeras je odigrana još jedna utakmica. Fiorentina je u Monci slavila protiv domaćina rezultatom 1:0, a strijelac jedinog pogotka Lukas Beltran u 7. minutu.

03. maj 2024 10:33