Sa meča Bornmut - Liverpul / - FOTO: LIVERPOOL/TWITTER
11/03/2023 u 15:24 h

Nakon kanonade protiv Junajteda, Liverpul izgubio od Bornmuta

Fudbaleri Liverpula poraženi su na gostovanju Bornmutu 1:0 u meču 27. kola Premijer lige

Tim Jirgena Klopa nikako ne uspijeva da poveže nekoliko dobrih rezultata u ovoj sezoni.

"Redsi" su u prošlom kolu dobili Mančester junajted sa čak 7:0 na svom terenu, ali za Bornmut nisu imali recept.

Domaći tim do vođstva je došao golom Filipa Bilinga u 28. minutu, a asistirao mu je Dango Uatara.

Može se reći da je pravo čudo kako nismo vidjeli još golova jer je Liverpul imao nekoliko izuzetno dobrih prilika, opasan je bio i domaći tim, ali se rezultat nije mijenjao.

"Redsi" su polovinom drugog poluvremena imali penal, ali je neprecizan sa bijele tačke bio Mohamed Salah.

Liverpul je nakon ovog poraza peti sa 42 boda, dok je Bornmut 16. sa 24.

Podsjetimo, Liverpul će u srijedu gostovati Real Madridu u revanš meču osmine finala Lige šampiona. Real je u prvpom duelu slavio 5:2.

04. maj 2024 16:28