Sa meča Verona - Napoli / - FOTO: TWITTER
15/08/2022 u 20:27 h

Pet golova Napolija u Veroni na otvaranju sezone

Fdubaleri Napolija savladali su Veronu u gostima sa 5:2 u meču 1. kola italijanske Serije A

Odlična meč viđen je na stadionu "Mark Antonio Bentegodi", dosta šansi i čak sedam golova dvije ekipe.

Prva do vođstva došla je Verona i to u 29. minutu kada je pogodio Kevin Lazanja, ali je gostujuća ekipa poravnala preko Kviča Kvaratskelije u 37. minutu.

Uspio je Napoli da dođe do potpunog preokreta u nadoknadi prvog poluvremena kada je pogodio Viktor Osimen.

Već na startu drugog dijela Verona je uspjela da poravna rezultat i to zahvaljujući golu Tomasa Anrija.

Napoli se nije predavao, pa je do novog vođstva stigao preko Pjotra Zjelinskog u 55. minutu.

Na 4:2 za Napolitance povisio je Stanislav Lobotka u 65. minutu, da bi za konačnih 5:2 pogodio Mateo Politano u 79.

26. april 2024 12:17