Azmun strijelac za Romu / -FOTO:/OFFICIALASROMA
05/11/2023 u 20:17 h

Preokret Rome u nadoknadi

Azmun i Lukaku matirali Leće

Bila je Roma pred ponorom, gubila na Olimpiku do prvog minuta nadoknade od Lećea, a onda je režirala preokret golovima Azmuna i Lukakua (2:1) za delirijum na tribinama.

Žoze Murinjo je pogodio sa izmjenama, Iranac i Belgijanac koji se iskupio za promašen penal u petom minutu spasili su ga mogućeg otkaza, a Leće koji je poveo u 72. minutu golom Almkvista ostao praznih šaka. Crnogorski reprezentaivac Nikola Krstović koji je imao jednu dobru priliku na terenu je proveo 80. minuta kada je zamijenjen.

U prva dva susreta nedjeljnog programa 11. kola Serije A, Monca je slavila na gostovanju u Veroni, dok je Kaljari na Sardiniji uzeo mjeru Đenovi.

Rezulttai 11. kola: Roma - Leće 2:1 (Azmun 90+1, Lukaku 90+4 - Almkvist 72), Verona - Monca 1:3 (0:1) (Folorunšo 86 - Kolombo 41 i 73, Kaldirola 84), Kaljari - Đenova 2:1 (Viola 48, Zapa 69 - Gudmundson 51)

27. april 2024 21:40