01/07/2023 u 21:27 h
Dejan PanićDejan Panić

Remi Sutjeske sa Kragujevčanima

Strijelac za Nikšićane Firmino iz penala u 86. minutu

Nakon otkazivanja utakmice sa Željezničarom, fudbaleri Sutjeske danas su na Zlatiboru odigrali pripremni meč sa kragujevačkim Radničkim. Pobjednika nije bilo 1:1, a oba tima su prikazala dobru igru i pokazali da su na pravom putu.

Srpski superligaš je poveo u de­ve­tom mi­nu­tu. Čo­lo­vić јe pro­i­grao Đu­ri­ća, či­јi odličan udarac Gi­lje­n nije mogao da obrani.Izjednačenje je stiglo u samom finišu meča, tačnije u 86. minutu. Nakon starta Vidovića u svom kaznenom prostoru, dosuđen je penal za osvajača Kupa Crne Gore, koji je u gol pretvorio Brazilac Firmino.

Sutjeska je meč počela u sastavu: Gi­ljen, Kr­sto­vić, Ru­do­vić, Si­mić, Pa­vlo­vić, Živ­ko­vić, Ma­ta­no­vić, Gri­vić, Đi­no­vić, Mar­ko­vić, Vu­ko­vić. Trener Nenad Brnović je u nastavku probao i ostale igrače, a nastupili su: Li­či­na, Đur­ko­vić, Ni­ko­lić, Pa­јo­vić, Mi­lić, Vu­ko­tić, Ani­čić, Ži­žić, Fir­mino, Đur­ko­vić.

27. april 2024 02:33