- TBC niko nikada nije ima, ali moj stric u Njemačkoj je imao BMW.

Sport PRVA CRNOGORSKA FUTSAL LIGA – 2. KOLO
Bez pobjednika u gradskom derbiju
Titograd – Studentski dom 3:3 (2:0)
Dvorana „Verde“. Gledalaca: 100. Sudije: Veljko Bošković (Bijelo Polje) i Radovan Bobičić (Danilovgrad). Strijelci: Drašković u 14, Barović u 18. i Miličić u 35. za Titograd, a Konatar u 36, Mirković u 37. i Ristić u 39. minutu za Studentski dom. Žuti kartoni: Mugoša (Titograd), Femić, Mirković (Studentski dom).
TITOGRAD: Despotović, Lobov, Minić, Bajčetić, Efović, Miličić, Popović, Vuksanović, Tomović, Drašković, Mugoša, Barović.
STUDENTSKI DOM: Boljević, Rabrenović, Jelić, Nikolić, Popović, Konatar, Mirković, Zejak, Ristić, Femić, Šušić, Rakočević.
Aktuelni šampion Crne Gore imao je u 35. minutu meča protiv Studentskog doma vođstvo od 3:0 i činilo se da će na svoj konto upisati drugi uzastopni trijumf. Međutim, tako nisu mislili „studenti“. Smanjili su u 36. minuti preko Konatara, a u preostalom dijelu susreta postigli još dva pogotka i osvojili veliki bod.D.P.

Cezar – Nikšić 4:3 (2:0)
Dvorana Mediteranskog sportskog centra u Budvi. Gledalaca: 100. Sudije: Vladimir Šaković (Podgorica) i Matija Milačić (Podgorica). Strijelci: Mišović u 3, 13. i 38. i Gurzaković u 38. za Cezar, a Perošević u 22, 28. i 40. minutu za Nikšić. Žuti kartoni: Mugoša, Gagović, Spalević (Cezar).
CEZAR: Husar, Vukčević, Gezović, Milović, Gagović, Spalević, Mugoša, Nikolić, Bajić, Marković, Mišović, Gurzaković.
NIKŠIĆ: Ćirković, Odalović, Krunić, Vuković, Kovačević, Perović, Perošević, Tošić, Agramović, Lalatović, Mašulović.
Cezar je stigao do druge prvenstvene pobjede. Sastav iz Budve je, predvođen trostrukim strijelcem Markom Mišović stigao do trijumfa nad Nikšićem – 4:3 i još jednom potvrdio da će i ove sezone igrati zapaženu ulogu u šampionatu Crne Gore. S druge strane, treba istaći da je sva tri gola za gostujući tim postigao Petar Perošević.D.P.

Gorštak – Mirabile boda 1:6 (0:4)
Sala OŠ „Vuksan Đukić“ u Mojkovcu. Gledalaca: 50. Sudije: Želimir Anđelić (Podgorica) i Žarko Markuš (Podgorica). Strijelci: M. Živković u 39. za Gorštak, a Pejurić u 3, 15. i 31, Vučinić u 7, Popović u 14. i Đukić (autogol) u 25. minutu za Mirabile modu. Žuti kartoni: Vukićević (Gorštak), Popović (Mirabile moda).
Gorštak: L. Živković, Kljajić, Adžić, Đukić, Vukićević, Milošević, Golubović, Bogićević, Darmanović, M. Živković.
MIRABILE MODA: Savić, Kostić, L. Čelebić, Tijanić, Popović, V. Čelebić, Vulinić, Pejurić.
Podgoričani su u duelu sa Gorštakom stigli do ubjedljivog trijumfa – 6:1, a tvorac trijumfa bio je trostruki strijelac Peđa Pejurić.D.P.

Hala: „NikoljacJedinstvo – Berane 2:0 (2:0)
“. Gledalaca: 150. Sudije: Boban Živaljević (Podgorica) i Dušan Jovićević (Podgorica). Strijelac: E. Ćorović u 8. i 19. minutu. Žuti karton: G. Lišanin (Jedinstvo).
JEDINSTVO: Hasanović, I. Ćorović, E. Ćorović, G. Lišanin, Obradović, Đ. Lišanin, Ćetković, Novović, Bojanović, F. Ćorović, A. Ćorović.
BERANE: Ig. Asanović, A. Bojović, V. Bojović, Bolević, Dubak, Agović, Ćulafić, Lutovac, Iv. Asanović, Čojbašić, Zonjić, Milanović.
U zanimljivoj, borbenoj i kvalitetnoj utakmici slavili su Bjelopoljci, najviše zahvaljujući spretnosti reprezentativca Eldina Ćorovića, koji je postigao oba gola. M.N.

Čelik – Vojska Crne Gore 5:3 (2:2)
Dvorana SC „Nikšić“. Gledalaca: oko 100. Sudije: Branko Stanić (Bijelo Polje) i Esad Gugač (Bijelo Polje). Strijelci: Gojković u 1, M. Durutović u 11. i 30, Damjanović u 31. i Spasojević u 40. za Čelik, a Pejović u 12, Lakčević u 16. i Durutović 35. minutu za Vojsku Crne Gore. Žuti kartoni: M. Durutović, Vučković (Čelik), Pušonja (Vojska Crne Gore).
ČELIK: Sekulić, Janjušević, Damjanović, M.Durutović, Gojković, Danilović, Perović, Vučković, N.Durutović, Spasojević.
VOJSKA CRNE GORE: Dačević, Pušonja, Pejović, Durutović, Radulović, Lakčević, Zindović, Božović, Smolović, Vukčević.
Čelik je na premijeri potvrdio da ima više nego respektabilan sastav. Praktično iz prvog napada, domaći su stigli do prednosti, koju su duplirali u 11. minutu. I gosti su imali odgovor na ovaj izazov, pa su za krakto vrijeme anulirali prednost Čelika. I u drugom poluvremenu, domaćini su stigli do dva gola prednosti, koju je lijepim pogotkom smanjio Durutović. Sve dileme oko ishoda, otklonio je u poslednjem minutu Spasojević. B.K.

Bajo Pivljanin – Brskovo 5:3 (1:1)
Dvorana SC „Nikšić“. Gledalaca: 50. Sudije: Saša Goranović (Nikšić) i Milosav Dragović (Budva). Strijelci: Delić u 20. i 25, Minić (autogol) u 23, Kandić u 38. i Da.Ćalasan u 39. minutu za Bajo Pivljanin, a Vidaković u 4. i 30. i M. Vučetić u 28, minutu za Brskovo.
BAJO PIVLjANIN: De. Ćalasan, Suknović, Šašović, Osmajić, Da.Ćalasan, Kandić, Maltez, Ristić, Jakovljević, Delić
BRSKOVO: D.Vučetić, M.Vučetić, Minić Radulović, Vidaković, Tomović, Radonjić, Ćorić, Ivanović.
Skoro pa cijelo prvo poluvrijeme, gosti su imali prednost, koju je u poslednjim minutama ovog perioda igre anulirao Delić. U nastavku su Pivljani stigli do nešto opipljivije prednosti, koju su lako, usred katastrofalnih grešaka, i izgubili. Ipak, golovima Kandića i Darka Ćalasana domaći su stigli do druge pobjede u sezoni. B.K.

Ta­be­la

Rezultati: Čelik – Vojska Crne Gore 5:3, Jedinstvo – Berane 2:0, Gorštak – Mirabile moda 1:6, Titograd – Studentski dom 3:3, Bajo Pivljanin – Brskovo 5:4, Cezar – Nikšić 4:3.

1. Bajo Pivljanin 2 2 0 0 8:5 6
2. Cezar 2 2 0 0 7:5 6
3. Titograd 2 1 1 0 11:5 4
4. Nikšić 2 1 0 1 6:4 3
5. Berane 2 1 0 1 5:3 3
6. Vojska CG 2 1 0 1 6:5 3
7. Mirabile moda 2 1 0 1 7:6 3
8. Čelik 2 1 0 1 5:6 3