Kinezima dozvolili da betoniraju Taru * Rudović: Postali su pomoćna snaga Demokrata URA: Rudović sebe isključio prekidom bojkota * Pitajte tužilaštvo zašto nema rezultata * Premijer najavio rušenje crkve * Rijad zabranio pretres, Kašogija trebalo drogirati * Mitomanska priča * Julija, definitivno te volim
  Izdanje: 25-10-2018

Jovan Plamenac, barski paroh:
Galama oko crkve na Rumiji je još jedna potvrda da režim nema kapaciteta da zaštiti svoju teritoriju.

Ulazi žena u prodavnicu i kaže:
- Dobar dan, da li mogu da probam onu haljinu u izlogu?
Prodavač:
- Svakako gospođo, ali imamo mi i kabine.
Kako se zove miš koji ima misiju?
- Mišn!
Piše Mujo pismo Ginisu:
- Dragi Ginise! Pišem ti jer mislim da bi me trebo‘ upisat‘ u onu tvoju knjigu rekorda. Ja sam kupio puzle od 1 do 3 godine, a rješio ih za 6 mjeseci!

Došli Crnogorci u Kinu da vide novu mašinu za pravljenje kobasica. Pita Kinez Crnogorca:
– Koliko ima Crnogoraca?
– Oko 600.000.
– Pa što niste svi došli na večeru!

Sport - datum: 2018-10-24 ODIGRANE UTAKMICE TREĆEG KOLA LIGE ŠAMPIONA U GRUPAMA E, F, G, H.
„Dama” slavila na Teatru snova
Grupa E. Bajern je igrao u Atini protiv AEK-a i pobijedio. Nije to bila baš zanimljiva utakmica, a domaćin je igrao taman kako je odgovaralo Njemcima. Ili je trener Ouzounidis pogrešno postavio taktiku ili igračima Bajerna odgovara kakav god je raspored protivnika na terenu, tek nijesu se Grci isprsili baš. Prvo poluvrijeme je bilo bez šansi a drugo su izabranici Nika Kovača lako poentirali i pobijedili. Prvo je Martinez u 63. minutu odbijenu loptu, volej udarcem po sredini gola, sproveo u mrežu. Tek dva minuta kasnije Levandovski je postavio konačan rezultat. Mirna utakmica i sigurni Njemci! Ajaks je lomio „Lisabonske sokolove“, činilo se da će Portugalci odoljeti, ali trenutak nepažnje i „Kopljenici“ su pogodili. Desilo se to u drugom minutu nastavka, a slavlje je donio Mazrauci. Dovoljno za nova tri boda.
Grupa F. Mančester Siti je već do poluvremena završio posao u Donjecku. Šahtjor je oboren na obije plećke, a strijelci su bili David Silva u 30. i Laporte pet minuta kasnije. Bernardo Silva je zapečatio sudbinu domaćina golom u 71. minutu. Hofenhajm i Lion su igrali utakmicu za nezaborav a konačnih 3:3 je najbolji dokaz svemu. Kramarić je dva puta (33. i 47. minuta) pogodio da bi domaćin vodio, a bod im je donio Žolinton u nadoknadi (90+2) vremena. Lion je stizao, okretao i na kraju izgubio dva boda. „Lavove“ su u utakmici držali Traore u 27, Ndombele u 59. i Depaji u 67. minutu.
Grupa G. Usporeni Real je u Madridu dočekao možda i najbleđu ekipu ovogodišnje Lige šampiona, ekipu Plzena i laganim ritmom došao do sigurne pobjede. Trijumf je najavljen još na poluvremenu. Benzema je u 11. minutu pogodio za vođstvo a Marselo početkom drugog (56. minut) poluvremena osigurao pobjedu. Ipak Česi su kaznili „sigurnost” igrača Reala i pogotkom Hrosovskog u 79. minutu finiš, makar rezultatski, pravili neizvjesnom. Kao što se i očekivalo, Roma je na paramparčad „razbila moskovske Armejce“, još iz poluvremena. Egzekutori Džeko u 30. i 43. minutu, i Under u petom minutu nastavka.
Grupa H. Derbi kola igran je u Mančesteru. Junajted je dočekao torinski Juventus u nadi da će Ronaldo pognute glave napustiti „Teatar snova“. Što nije bilo po planu kriv je Paolo Dibala koji je već u 17. minutu riješio pitanje pobjednika. Ostalo, osim izvanrednog suđenja Milorada Mažića, pa i nije za pamćenje. Murinjo opet „visi“! Jang Bojs je ugostio Valensiju. „Slijepi miševi“ su, pogotkom Belgijanca Batšuaija (26. minut) na poluvremenu vodili, ali nijesu uspjeli da vođstvo sačuvaju do kraja. Francuski internacionalac Hoaraj izjednačio je iz kaznenog udarca u 55. minutu. Utisak je na kraju da su Španci još i dobro prošli.
Utakmice u grupama A, B, C i D na programu su večeras.