Nenad Brnović / -FOTO: WWW.FSCG.ME
19/04/2023 u 23:04 h
D.PD.P

Brnović: Ništa nije gotovo, odlučiće revanš

Ako ponovimo ovako zalaganje i htjenje možemo do finala – smatra strateg Nikšićana

Sutjeska je u prvom meču polufinala fudbalskog Kupa Crne Gore nadvisila ekipu Dečića i pobjedom od 3:1 napravila veliki korak ka finalu. Odigrali su Nikšićani odlično prvo poluvrijeme, možda najbolje u drugom dijelu sezone i kada se sve sabere zasluženo trijumfovali.

Na revanš, koji će se igrati 3. maja u Podgorici, fudbaleri Sutjeske putuju sa ogromnim kapitalom, ali šef struke aktuečnog šampiona Crne Gore Nenad Brnović, smatra da još ništa nije gotovo.

-Mislim da smo u prvom poluvremenu bili dominantni i da smo već tada morali da vodimo sa dva gola razlike. U drugom poluvremenu je Dečić bio za nijansu bolji, ali smo ipak uspjeli da stignemo trijumfa koji smo priželjkivali. Rezultat je dobar, ali ništa nije gotovo i definitivno će revanš odlučiti finalistu. Dečić ima individualni kvalitet, ali ako ponovimo ovakvo zalaganje i htjenje mislim da možemo do finala – kazao je nakon susreta sa Tuzanima Nenad Brnović.

15. maj 2024 02:04