Sa meča na Banovom brdu / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA
16/09/2023 u 20:30 h

Čukarički srušio Crvenu zvezdu

Šampion Srbije doživio već drugi poraz u prvenstvu Srbije

Crvena zvezda je doživjela još jedan poraz u „Mocartbet“ Superligi. Šampion Srbije izgubio je večeras na Banovom brdu od Čukaričkog sa 1:2, u derbiju sedmog kola. Meč između ove dvije ekipe obilježila su dva penala, po jedan na obje strane i poraz crveno-belih, koji je stigao nepsoredno pred start Lige šampiona i susret sa Mančester sitijem.

Čukarički je poveo u 23. minutu golom Docića sa bijele tačke, a izjednačio je početkom drugog dijela, takođe sa jedanaeast metara, Kraso. Veliku pobjedu „brđanima“ donio je Adetunji u 75. minutu.

Nakon ovog poraza Zvezda je druga sa 15 bodova, imaju četiri boda manje od vodećeg TSC-a i dva više od Partizana koji je na trećem mjestu. Istina, Partizan ima dvije utakmice manje od svog najvećeg rivala.

29. april 2024 08:55