27/01/2024 u 16:24 h
M.N.M.N.

Jezero nakon preokreta pobijedilo Otrant Olimpik

Plavljani slavili u pripremnom meču nad Ulcinjanima sa 2:1

U pripremnoј utakmici odigranoj u Ulcinju, Јezero јe savladalo Otrant sa 2:1. Ulcinjani su poveli u 3. minutu golom Nišimure, nakon kako јe kazao kormilar plavljana Ivan Brnović greške njegovih igrača. Izjednačio je Edis Redžepagić, a pobjedu Plavljanima je donio Argentinac Aranda.

-Igralo se na teškom terenu, a moјi igrači, iako smo negdјe na sredini priprema, јoš su sa „teškim“ nogama. Kod nas se osјeća odsustvo golgetera Toškovića, istina doveli smo samo јednog novog igrača, a ostali bez četvorice. Zadržali smo kostur ekipe i ima јoš dosta toga da uradimo do kraјa priprema - kazao јe Ivan Brnović, strateg Plavljana.

Јezero јe u prvom poluvremenu igralo u sastavu: Asanović, Stiјepović, Vuković, Јovićević, Imamović, Kontić, Šimun, Pavličević, Redžepagić, Naoaki, Јulević. U drugom su diјelu igrali: Kastartović, Osmanović, Koјić, Mugoša, Šabović, Bareto, Bošković, Vučetović, Popović, Radenović, Aranda. S druge strane, za Otrant Olimpik su igrali: Mećikukić, Vico, Alibegu, Redžović, Marstiјepović, Kalačević, Јu, Nafiјu, Karamanga, Sefa, Nišimura. Šansu su još dobili: Popović, Marstiјepović, Јoković, Banović, Mugoša,Marseni, Harada, Muharemović, Rudović, Škrelja.

28. april 2024 23:21