Aleksandar Katai / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA/NIKOLA MITIC
07/04/2024 u 18:20 h

Katai spasio crveno-bele u Surdulici

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su kao gosti ekipu Radnika sa 2:0, u okviru 29. kola Superlige Srbije

Izabranici Vladana Milojevića do pobjede su stigli mnogo teže nego što se očekivalo. Crveno-beli su do trijumfa stigli u drugom poluvremenu golovima „rezerviste“ Aleksandra Kataia, koji je postigao oba gola.

Beograđani su poveli u 76. minutu. Crveno-beli su odradili sjajnu akciju koja je rezultirala golom. Hvang je uposlio Krasoa koji je iz prve dao pas ka Aleksandru Kataiju, a Zvezdina „desetka“ pogodila mrežu Ranđelovića. Katai je odličnu partiju „začinio“ drugim golom, dva minuta prije kraja susreta. Nakon centaršuta Mijailovića, Katai je glavom pogodio za konačnih 0:2.

Ovim trijumfom Zvezda je potvrdila prvu poziciju pred plej-of Superlige Srbije i imaće prednost domaćeg terena u duelu sa Partizanom.

30. april 2024 15:07