Nula na Olimpiku / -FOTO: TWITTER/SERIEA
12/11/2023 u 20:13 h

Mreže netaknute u rimskom derbiju

Lacio i Roma ostali dužni navijačima

"Derbi dela Kapitale" završen je bez pobjednika i golova (0:0) - Lacio i Roma su se vodili veliku bitku na Olimpiku, ali su ostali dužni navijačima.

Lacio je u prvom poluvremenu bio bolji i imao dvije dobre prilike, Luis Alberto je u 25. minutu pogodio stativu, a Romanjoli je četiri minuta kasnije dobro šutirao glavom, ali je Luis Patrisio bravurozno intervenisao.

Nastavak je protekao bez pravih šansi i uzbuđenja, pa su mreže ostale nataknute.

"Vučica" je ostala na sedmoj poziciji sa 18 bodova, dok su "nebesko-plavi" na 10. mjestu sa bodom manje.

U popodnevnom terminu Fiorentina je Bolonji nanijela poraz nakon dva i po mjeseca, dok su Udineze i Atalanta podijelili bodove u Udinama.

Rezultati 12. kola (danas): Napoli – Empoli 0:1 (0:0) (Kovalenko 90+1), Fiorentina – Bolonja 2:1 (1:1) (Bonaventura 17, Gonzales 48p - Zirkzi 33p), Udineze – Atalanta 1:1 (1:0) (Valas 44 - Ederson 90+2), Lacio – Roma 0:0. Inter - Frosinone (20.45).

17. jun 2024 11:20