Mitrović pogađa sa penala / - FOTO: TWITTER/FULHAM
15/10/2022 u 17:56 h
DAN portalDAN portal

Novi gol Mitrovića u remiju Fulama, Vulvsi bolji od Notingema

Fudbaleri Fulama odiugrali su 2:2 kod kuće sa Bornmutom u jednom od zanimljivijih mečeva 11. kola engleske Premijer lige.

Fulam je tako nakon dva uzastopna poraza ovoga puta uspio da izvuče barem remi.

Prvi do vođstva došli su gosti i to nakon samo 64 sekunde kada je pogodio Dominik Solanki.

Poravnanje Fulamu donio je Isa Diop golom u 22. minutu.

Bornmut je do novog vođstva stigao zahvaljujući golu Džefersona Lerme sedam minuta kasnije.

Bod Fulamu donio je sroski napadač Aleksandar Mitrović u 52. minutu sa penala. Ovo je bio njegov sedmi gol u sezoni.

Nakon ovog remija Fulam je 10. sa 11 bodova, a Burnmut na jednoj poziciji više sa bodom više.

Vulverhempton je kod kuće nadigrao Notingem Forest sa 1:0. Pobjedu Vulvsima donio je Ruben Neves u 56. minutu sa penala.

Nakon ove pobjede Vulverhempton je 17. sa devet bodova, dok Forest zauzima poslednje mjesto sa samo pet bodova.

06. maj 2024 05:49