Sa meča Monca - Juve / - FOTO: TWITTER/JUVENTUS
18/09/2022 u 16:59 h

Novi kiks očajnog Juventusa, pobjede Lacija i Fiorentine

Fudbaleri Juventusa poraženi su od Monce u gostima 1:0 u meču 7. kola Serije A

Nakon dva uzastopna remija, očajni Juventus danas je zabilježio i poraz.

Tim iz Torina od 40. minuta je igrao sa igračem manje kada je isključen Anhel di Marija zbog udaranja protivnika.

Monca je uspjela da postigne pogodak u 74. minutu kada je pogodio Kristijan Gitjaker.

Nakon ovog poraza Juventus je tek osmi sa 10 bodova, dok je Monca 18. sa četiri.

Do trijumfa je stigao Lacio koji je u gostima nadigrao Kremoneze sa 4:0. Golove za torinski tim postigli su Ćiro Imobile u sedmom i 21. minutu, te Sergej Milinković-Savić u 45. i Pedro u 79. minutu.

Lacio je peti sa 14 bodova, dok je Kremoneze na pretposlednjem mjestu sa samo dva.

Do pobjede je stigla i Fiorentina koja je pred svojim navijačima nadigrala Veronu sa 2:0 golovima Džonatana Ikonea u 13. i Nikolas Gonzales u 90. minutu.

Viola je 10. sa devet bodova, dok je Verona 17. sa pet.

26. april 2024 07:37