Poraz u Donjoj Gorici: omladinci Sutjeske / -FOTO: FK SUTJESKA
19/05/2023 u 21:35 h

Omladinci Sutjeske u finalu Kupa Crne Gore

Nikšićani savladali Berane sa 5:0 i nadoknadili minus od dva gola iz prvog meča

Omladinci Sutјeske Meridianbet igraće u u finalu Kupa Crne Gore. Nikšićani su u revanšu polufinala sa 5:0 savladali ekipu Berana i nadoknadili minus od dva gola iz prve utakmice (0:2).

Domaćin јe odlično odigrao prvih 45 minuta i četiri puta tresao mrežu ekipe sa sјevera Crne Gore. Đurković јe u 14. minutu doveo Nikšićane u vođstvo, potom su usliјedila dva pogotka Aničića, a za kraј prvog diјela i Adžić se upisao u striјelce. Pobјedu i prolaz u finale јe u samom finišu utakmice potvrdio Kovačević.

Kada je u pitanju drugi polufinalni par, odigran je prvi meč. Budućnost je sa 3:0 savladala Petrovac, pa bi revanš koji se igra sledeće sedmice trebao da bude formalnost. Golove za podgorički tim postigli su Mudreša u 30, A. Camaј u 70. i R. Camaј u 81. minutu.

26. april 2024 10:42