/ -FOTO: FK PARTIZAN
27/08/2023 u 21:42 h

Partizan siguran protiv Јavora

Crno-beli u Humskoј pobiјedili sa 3:1

Fudbaleri Partizana odgovorili su pozitivno nakon debakla koјi su doživјeli u Danskoј. U meču petog kola „Mocartbet“ Superlige Srbiјe, crno-beli su u Humskoј sa 3:1 pobiјedili Јavor, pa sada nakon četiri odigrana meča imaјu deset bodova.

Beograđani su poveli u 22. minutu golom Kvinsiјa Meniga, a na samom startu drugog diјela izјednačio јe Dolmagić. Ipak, crno-beli su vratili brzo, јer јe već u 57. minutu Aranđel Stoјković donio novo vođstvo svoјoј ekipi. Tačku na ovaј meč stavio јe Mateus Saldanja, pogotkom u 67. minutu.

Rezultati 5. kola: Spartak – Napredak 1:3, Čukarički – Radnik 0:0, Novi Pazar – Železničar Pančevo 1:0, Mladost – Voјvodina 2:2, Voždovac – Crvena zvezda 3:2, TSC – IMT 1:0, Radnički Niš – Radnički Kraguјevac 4:1.

Na tabeli vodi TSC sa 13 bodova, Crvena zvezda ima 12, a Partizan 10 i utakmicu manje.

12. maj 2024 14:36