08/11/2023 u 21:01 h
Dan PortalDan Portal

Remi u Napulju, Sosijedad bez greške

Španski klub za 20 minuta obezbijedio trijunf

Ekipa Napolija remizirala je na domaćem terenu sa timom Uniona iz Berlina rezultatom 1:1 u meču grupe C. Izabranici Rudija Garsije materijalizovali su bolju igru u prvom poluvremenu pogotkom Angise u 30. minutu, ali je gol bio poništen zbog ofsajda.

Ipak, devet minuta kasnije, sve je bilo čisto kada je Mateo Politano posle dodavanje Ruija savladao nemoćnog Ronoua. Činilo se u tim trenucima da će Napoli relativno lako doći do pobjede, ali tako nije mislio hitronogi David Fofana koji je u 52. minutu doneo izjednačenje gostima iz Berlina.
S druge strane, fudbaleri Real Sosijedada ostvarili  pobjedu nad Benfikom u San Sebastijanu rezultatom 3:1 u okviru grupe D.
Strijelci za domaćina bili su Merino u 6, Ojrazabal u 11. i Barenčea u 21, dok je Rafa Silva u 49. minutu postigao jedini gol za Portugalce.
03. maj 2024 00:38