/ EPA-EFE-FOTO: EPA/JOSE MANUEL VIDAL
07/10/2023 u 23:17 h

Sevilja u poslednjem napadu izvukla bod protiv Rajo Valjekana

Pogodak za tim iz Andaluzije u nadoknadi vremena postigao Jusuf En Nesiri

Sevilja i Rajo Valjekano igrali su neriješeno 2:2 u devetom kolu španske Primere. Gosti iz Valjekasa su bili nadomak pobjede, ali je Sevilja bukvalno u poslednjem napadu na utakmici uspjela da izjednači i stigne do boda.

Rajo Valjekano je poveo u 21. minutu kada se Oskar Valentin posle odbitka lopte našao na pravom mjestu i zatresao mrežu. Pet minuta kasnije bilo je 0:2 – odličan kontranapad u gol je pretvorio Alvaro Garsija.

Domaći su prednost smanjili u 50. minutu pogotkom Đibrila Soua i od tog trenutka je krenula ofanziva domaćina. Ali, do gola i boda stigli su tek u nadoknadi vremena golom Jusufa En Nesirija.

Tim iz Andaluzije je nakon nakon ovog remija na 13. mjestu sa osam bodova, dok je Rajo Valjekano sedmi sa 13 osvojenih bodova.

29. april 2024 08:41