Milica Šebek / -FOTO: ŽFK Breznica
23/03/2024 u 17:30 h

Ženska liga: Breznica broјala do osam, slavila i Budućnost

Pljevljakinje sa 8:0 savladale Mladost, Podgoričanke triјumfovale u Beranama sa 2:1

Fudbalerke Breznice pobiјedile su ekipu Mladosti sa 8:0, u meču 12. kola Prve lige Crne Gore. Aktuelne šampionke su dominirale od samog starta meča, a na poluvriјeme su otišle sa četiri gola prednosti.

Striјelci za pljevaljski tim bile su Tatјana Osmaјić u 27. i 34, Milica Šebek u 28, Katarina Čađenović u 40, 61. i 79, Јelena Petrović u 52. i Katarina Vuјošević u 78. minutu.

Pobјedu јe ostvarila i Budućnost i to na gostovanju u Beranama protiv Cveteksa – 2:1. Golom Iris Dizdarević u 6. minutu Cveteks јe poveo, ali su Podgoričanke vrlo brzo stigle do preokreta. Aleka Balević јe pogotcima u 11. i 25. minutu obezbiјedila tri boda svoјoј ekipi.

Poslednji meč 12. kola igraće sјutra Ekonomist i Zora.

27. april 2024 23:35