Trijumf crveno-belih / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA/NIKOLA MITIć
02/03/2024 u 18:37 h

Zvezda trijumfom u Bačkoj Topoli najavila vječiti derbi

Crveno-beli slavili sa 3:1, dva gola postigli iz penala

Fudbaleri Crvene zvezde su pobjedom nad TSC-om u Bačkoj Topoli najavili predstojeći vječiti derbi. Beograđani su slavili sa 3:1, a crveno-belima su i na ovom meču dosuđena dva jedanaesterca.

Tim Vladana Milojevića je poveo u 36. minutu i to iz penala, a da bi bio sviran morala je da reguje VAR soba. Kanga je u visokom presingu ukrao loptu, a potom je oboren od strane Vulića. Posle gledanja snimka se vidjelo da je Vulić zakačio loptu i rukom, pa je sudija dosudio najstrožu kaznu. Kanga je bio siguran sa bijele tačke za 0:1.

TSC je izjednačio u 61. minutu. Posle kornera sa desne strane, Pantović je glavom odlično reagovao i bilo je 1:1. Ipak, samo dva minuta kasnije Bukari je vratio prednost crveno-belima. Do kraja je Zvezda postigla još jedan gol sa kreča – ovoga puta je bio siguran Korejac Hvang.

27. april 2024 00:21