Jovana Mrvaljević na pobjedničkom postolju / - FOTO: DŽSCG
02/03/2024 u 22:20 h

Mrvaljević srebrna na Evropskom kupu u Sarajevu

Crnogorska džudistkinja Jovana Mrvaljević osvojila je drebrnu medalju prvog takmičarskog dana na juniorskog Evropskog kupa u Sarajevu.

Ona je u finalnom meču kategorije preko 78 kilograma poražena od Hrvatice Marceline Vranješ.

Juniorska džudo reprezentativka voljom žrijeba bila je slobodna na startu turnira, dok je

u polufinalnom savladala Jagmur Jilmaz iz Turske.

Bez medalje prvi takmičarski dan završili su Matija Milović (do 60), Refik Bećiragić, Mihailo Senić, Matija Rakočević, Đorđe Perišić i Luka Tadić (do 73) i Aiša Nurković (do 63).

Sjutra će na tatami Petar Pajović, Stevan Nikčević, Andrija Martinović, Stefan Kovinić, Mia Božinović, Vedrana Praščević.

29. april 2024 02:11