Novo slavlje crveno-belih / -FOTO: WWW.CRVENAZVEZDAFK.COM
07/03/2023 u 21:33 h

Aleksandar Pešić sa dva gola donio Zvezdi pobjedu u Bačkoj Topoli

Meč između TSC-a i crveno-belih nekoliko puta prekidan zboh nestanka struje

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su TSC u Bačkoj Topoli sa 2:1, u meču 25. kola „Mocartbet“ Superlige Srbije. Meč na „TSC areni“ je nekoliko puta prekidan zbog nestanka struje, čak je u pitanje bio doveden i nastavak. Nakon više od pola sata, uz pismenu saglasnost oba kluba i smanjenu vidljivost, utakmica je nastavljena, a Beograđani su se bolje snašli i stigli do pobjede.

Junak crveno-belih bio je Aleksandar Pešić, koji je postigao oba gola, prvi u 20, a drugi u 46. minutu. Domaći su preko Ratkova u 70. minutu uspjeli samo da ublaže poraz.

Rezultati 25. kola: TSC – Crvena zvezda 1:2, Čukarički – Radnik 1:0, Napredak – Spartak 1:1, Voždovac – Vojvodina 0:0, Novi Pazar – Radnički Kragujevac 1:0, Javor – Mladost Lučani 1:1, Mladost GAT – Radnički Niš 1:1. Utakmica Partizan – Kolubara igra se sjutra od 18:30 sati.

06. maj 2024 00:31