Morales donio bod Viljarealu / EPA-EFE-FOTO: EPA/JOSE MANUEL VIDAL
03/12/2023 u 20:50 h

Bez pobjednika u duelu Sevilje i Viljareala

Susret na “Sančes Pichuanu” završen 1:1

U jednom od zanimljivijih mečeva 15. kola La lige, Sevilja i Viljareal su na “Sančes Pichuanu” odigrali neriješeno 1:1. Sa krajnjim rezultatom ovog susreta zadovoljniji mogu biti igrači Sevilje, jer je “žuta podmornica” bila nap ragu velikog preokreta. Međutim, gol Dijaza u petom minutu nadoknade vremena poništen nakon intevencije iz VAR sobe.

Nakon prvog dijela u kojem nije bilo golova, Sevilja je povela u 75. minutu. Salas je svojim drugim golom u sezoni doveo svoj tim u vođstvo. Nije ta prednost Sevilje dugo trajala, jer je Hose Luis Morales savladao Marka Dmitrovića i tako svom timu donio veliki bod na ovom nezgodnom gostovanju.

Sevilja je posle ovog boda ostala na 15. mjestu sa 13 bodova, a Viljareal je napredovao za jedno mesto i sada je 12. sa 16 bodova.

Sevilja – Viljareal 1:1 (Salas 75 – Morales 77)

Almeria – Betis 0:0

Majorka – Alaves 0:0

29. april 2024 05:26