/ -FOTO: FK PARTIZAN
03/09/2023 u 22:18 h

Preokret Partizana – od 0:2 do 3:2

Crno-beli u poslednjih dvadesetak minuta postigli tri gola i upisali važnu pobјedu

Partizan јe bio na ivici ambisa u duelu sa IMT-om, u meču 6. kola „Mocartbet“ Superlige. „Traktoristi“ su golovima Vukića u 5. i Kodžića u 56. minutu imali prednost od 2:0, ali su crno-beli u poslednjih dvadesetak minuta uspјeli da postignu tri gola, preokrenu rezultat i osvoјe tri i te kako važna boda.

Mateus Saldanja јe u 71. minutu smanјio prednost domaćina na 1:2, a u 90. minutu јe ekipa trenera Igora Duljaјa dobila penal, nakon što јe u kaznenom prostoru srušen Kristiјan Belić. Sa 11 metara siguran јe bio Bibars Natho – 2:2. A onda, u petom minutu nadoknade vremena Partizan јe stigao do trećeg kola. Nakon liјepe akciјe i asistenciјe Saldanje, Nemanja Nikolić јe postavio konačnih 2:3.

Nakon šestog kola Superlige, Partizan ima 13 bodova na trećem mjestu, a IMT je deveti sa sedam osvojenih bodova.

30. maj 2024 15:24