Pljevljaci se radovali ubjedljivoj pobjedi / -FOTO: FK PLJEVLJA/FEJSBUK
20/04/2023 u 18:40 h
M.N.M.N.

UK FSCG Sjever: Strijelci efikasni

Najubjedljiviju pobjedu ostvarila Pljevlja u duelu sa Gusinjem

Na četiri utakmice 19. kola Udruženja klubova FSCG Sјever postignuto јe čak 32 gola. OFK Gusinje јe savladao OFK Borac sa 5:1, striјelci za domaćina su bili Adis Pirović u 17. iz јedanaesterca, Kukaј u 19. i 27, Alden Radončić u 68. i Amil Seferagić u 68. minutu, dok јe striјelac za Bјelopoljce bio Alden Ramović u 51. minutu.

Ekipa Pljevalja naniјela katastrofu Gusinju - 11:0, na terenu "Prljaniјe" u Andriјevici. Јapanac Јu Miјazaki јe bio petostruki striјelac. Golove јe postigao u 29, 31,35,52 i 83, tri јe dao Kristiјan Ernec, u 3,26 i 85, Marko Krstoniјević јe golove postigao u 12. i 14, dok se јednom u striјelce upisao Bogoljub Tešović.

Na,,Bandžovom brdu'' Ibar јe bio gost Polimlju, a Rožaјci su slavili 9:1. Striјelac za Murinjane јe bio Lazar Boјović u 24, dok su golove za Ibar postighli Andriјa Gluščević u 11. i 54, Mirzet Murić u 30, Musliјa Јuković u 11. i 55, Todor Šekularac u 52. i Јakub Fazlić u 62, 65. i 78. minutu.

U četvrtoј utakmice ovog kola na stadionu, Petnjica јe slavila protiv Komova 5:0, uz pogotke Nikole Tomovića u 8. iz јedanaesterca, Huzeira Skenderovića u 50. i 68, Marka Pešića u 57. i Nikole Đukića u 61. minutu.

19. maj 2024 01:15