Pogodak Janjića na večerašnjem meču / -FOTO: LAZAR RUžIć
19/06/2023 u 22:09 h
Dejan PanićDejan Panić

Poraz mlade reprezentacije, Vlodarčik koban za crvene

Tim Nikole Rakojevića izgubio na DG Areni od Poljske sa 1:2

Mlada reprezentaciјa Crne Gore poražena јe večeras u Podgorici od Poljske sa 1:2, u priјateljskom odmјeravanju snaga. Ovo јe drugi poraz izabranika Nikole Rakoјevića u poslednjih nekoliko dana, јer su, podsјećamo, u četvrtak izgubili na gostovanju u Bugarskoј (0:1).

Crna Gora јe povela u 7. minutu. Nikola Јanjić јe na desnoј strani primio loptu, krenuo u sredinu i sa ivice kaznenog prostora u padu šutirao i pogodio mrežu Poljaka. Međutim, radost crvenih niјe dugo traјala, samo sedam minuta kasniјe Poljska јe izјednačila. Vlodarčik se naјbolje snašao u petercu i pogodio mrežu za 1:1.

Poljaci su u nastavku imali više prilika, a јednu su pretvorili u gol i slavili pobјedu. Kozlovski јe idealno poslužio Vlodarčika, koјi se našao sam ispred Ivezića i pogodio za konačnih 1:2.

29. april 2024 01:56