Nikola Rakojević / -FOTO: FSCG
13/10/2023 u 22:44 h

Rakojević: Bojažljivo smo odigrali prvo poluvrijeme

Sledeći meč mlada selekcija Crne Gore igra u utorak protiv Albanije

Crnogorska fudbalska reprezentacija, igrači do 21 godine, poražena je večeras u Lozani od Švajcarske sa 2:4, u svom drugom meču u sklopu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Crveni su odigrali loše prvo poluvrijeme, za svega osam minuta su primili tri gola i upravo je to kumovalo porazu od reprezentacije koja slovi za prvog favorita grupe.

Selektor Nikola Rakojević je nakon utakmice u Lozani za zvanični sajt FSCG rekao:

-Švajcarska je pokazala da je sa pravom favorit ove grupe. Sa druge strane, odigrali smo dva različita poluvremena. U prvom smo bez razloga bili bojažljivi, radili smo neke stvari koje inače ne radimo, a naročito je to bilo izraženo poslije gola za 1:0 iz slobodnog udarca. Ali, što je tu je, već od sjutra krećemo da se spremamo za utakmicu sa Albanijom, nadam se da ćemo uspjeti da se oporavimo na pravi način - kazao je selektor Nikola Rakojević.