Fudbaleri Intera / - FOTO: TWITTER/INTER
30/08/2022 u 22:39 h

Sigurne pobjede Intera i Rome, Sasuolo zaustavio Milan

Fudbaleri Intera savladali su Kremoneze kod kuće sa 3:1 u 4. kolu italijanske Serije A

Inter je nakon poraza u prošlom kolu od Intera došao sada do sigurne pobjede.

Neroazuri su poveli u 12. minutu kada je pogodio Hoakin Korea, da bi na 2:0 povisio Nikolo Barela u 38.

Na 3:0 povisio je Lautaro Martinez u 76. minutu, a poraz gostiju ublažio je David Okereke u nadoknadi vremena.

Inter nakon ove pobjede ima devet bodova i trenutno je drugi na tabeli, dok Kremoneze do sada nije osvojio nijedan bod.

Siguran trijumf ostvarila je i Roma koja je kod kuće nadigrala Moncu sa 3:0.

"Vučica" je povela u 18. minutu golom Paola Dibale, a isti igrač je duplirao prednost kada je pogodio u 32. minutu.

Konačnih 3:0 postavio je Rožer Ibanjez u 61. minutu.

Roma nakon ove pobjede ima 10 bodova i prva je na tabeli, dok je Monca do sada bez bodova.

Ranije večeras aktuelni šampion Milan odigrao je bez golova sa Sasuolom u gostima.

Milan ima osam bodova, a Sasuolo tri manje.

18. maj 2024 12:43