/ EPA-EFE-FOTO: EPA/ANDREJ CUKIC
08/09/2023 u 13:22 h

Tadić: Sve smo prosuli za dva minuta

Moramo da analiziramo, da vidimo šta nije bilo dobro i da idemo dalje - rekao je kapiten "orlova"

Reprezentacija Srbije neočekivano je u četvrtak uveče izgubila od Mađarske, u derbiјu 5. kola G grupe kvalifikaciјa za EP. Mađari su na Marakani nakon preokreta slavili sa 2:1 i tako preuzeli prvo mјesto na tabeli ove kvalifikacione grupe.

Kapiten „orlova“ Dušan Tadić kazao je nakon susreta beogradskim medijima da je razočaran rezultatom.

-Mislim da smo otvorili dobro utakmicu, poveli 1:0 i sve je tada bilo kako treba. A onda smo, bukvalno u dva minuta prosuli sve… Ne znam šta bih rekao. Moramo da analiziramo, da vidimo šta nije bilo dobro i da idemo dalje – rekao je Tadić.

“Orlovi” već u nedjelju gostuju uu Kaunasu selekciji Litvanije, koja je u četvrtak odigrala 2:2 sa Crnom Gorom.

- Moramo da pobjeđujemo ako mislimo da se kvalifikujemo na Evropsko prvenstvo. To je jedini ključ uspjeha, pričaćemo o svemu narednih dana – dodao je Tadić.

Ipak, i pored ovog poraza Srbija još uvek ima sve u svojim rukama. Druga je na tabeli sa dva boda više od Crne Gore, kojoj će biti domaćin u nastavku kvalifikacija (17. oktobar).

07. maj 2024 04:45