Poraz sudijskim preglasavanjem / -FOTO: BSCG
19/11/2023 u 20:55 h

Bojani Gojković srebro u "Morači"

Crnogorska bokserka u finalu kategorije do 57kg na Evropskom prvenstvu do 22 godine poražena od Poljakinje Julije Šeremete sudijskim preglasavanjem

Crnogorska bokserka Bojana Gojković nije uspjela da osvoji zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za boksere do 22 godine, pošto je večeras u Sportskom centru "Morača" u Podgorici u finalu kategorije do 57 kilograma, sudijskim preglasavanjem izgubila od Poljakinje Julije Šeremete.

-Bio je to izjednačen meč. Međutim, naročito u trećoj rundi nisam vidio da su sudije vidjele realno stanje. Ali dobro, idemo dalje, ima puno prostora za napredak, rekao je selektor Nikola Ružić.

Drugi reprezentativac Crne Gore u finalu Petar Liješević će se u kategoriji do 86 kilograma boriti protiv Rusa Hasmagomeda Džavathanova.

25. april 2024 18:09