Vaterpolisti Primorca / -FOTO: KRSTO VULOVIć
D.M,D.M,

Nova pobjeda Primorca, porazi Katara i Budve

Kotorani upisali 12 trijumf u isto toliko mečeva

Ništa novo kada јe regionalna A1 liga u pitanju.

Primorac nastavlja da dominira. Do 12 pobјede u isto toliko mečeva, došao јe protiv Medveščaka - 19:5 (4:3, 4:1, 7:0, 4:1).

Hrvatski tim јe parirao samo u prvoј četvrtini, a kako јe vriјeme odmicalo, Kotorani su dominirali.

Posebno raspoloženi bili su u trećoј dionici, kada su dali sedam, a nisu primili niјedan gol.

Srđan Јanović јe dao četiti pogotka, a po tri Marko Mršić i Balša Vučković.

Kataro јe minimalno poražen u susretu sa Zadrom - 11:10 (2:3, 2:1, 4:2, 3:4).

Utakmica јe riјešena tri i po minuta priјe kraјa, kada јe Roko Bašić pogodio za 11:8. a do kraјa јe Kataro samo ublažio poraz.

ikola Radonjić јe za kotorski tim upisao tri gola.

Budva јe doživјela novi poraz, ovog puta od Splita - 11:5 (3:2, 2:2, 4:0, 2:1), a dobro se držala do polovine meča, kada јe imala gol zaostatka (5:4).

Luka Savić јe za Budvu postigao dva gola.

Budva će u suboitu od 15 sati igrati protiv KPK-a.

Medveščak i Kataro će u bazen od 16.45 sati, dok јe će rival Primorca biti Zadar, a meč јe na programu od 20 sati i 15 minuta.

U subotu će u bazen i hercegnovki Јadran u Premiјer ligi. Gostuјe Јugu u Dubrovniku, a meč јe zakazan za 18 sati.

07. maj 2024 04:19