Славље ватерполиста Олимпијакоса / DEEPBLUEMEDIA - фото: Ђ. Скала/DEEPBLUEMEDIA.EU
12/05/2021 u 12:00 h

Олимпијакос повео чекајући Филиповића

Пирејци савладали Вуљагмени у првом мечу финала плеј-офа првенства Грчке. Гости у последњих девет минута сломили отпор ривала. Љеворуки српски ватерполиста у понедјељак боравио у Атини и наводно потписао уговор на двије године са црвено-бијелима

Ватерполисти Олимпијакоса савладали су Вуљагмени у гостима 11:6 (3:3, 2:2, 3:1, 3:0) у првом мечу финала плеј-офа првенства Грчке.

Утакмица је била неизвјесна до последњих девет минута, када су Пирејци серијом 5:0 закључили посао.

Вуљагменију је ово био први пораз у домаћем шампионату, након 15 узастопних побједа.

Титулу ће освојити тим који први убиљежи три побједе.

Специјализовани грчки ватерполо портал „AquaFeed24” је објавио да је Олимпијакос већ завршио најјаче појачање за наредну сезону и да ће то бити, као што се „шушкало” прије пар мјесеци, Филип Филиповић.

Тридесетчетворогодишњи српски „бомбардер”  је наводно у понедјељак боравио у Атини и потписао уговор на двије године са двоструким европским прваком.

29. april 2024 14:47